KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15243005
nr 1524 3005
Pedro Ascencio
(f. 1951), Mexiko
Komposition med kvinnofigur. Signerad, daterad -90. Akvarell, bildmått: ca 72x56 cm, yttermått inklusive ram: 75x60 cm
Kondition: saknar glas
Pedro Ascencio, Mexikansk målare född 1951.
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:07:50
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)